Vlastná príprava zŕn v novom chlebe | Pekáreň DUKE Prievidza

Neustále rozširujeme výrobnú technológiu a zdokonaľujeme výrobné procesy aby sme ponúkali len najlepšie výrobky našim odberateľom a zákazníkom. Na konci roka 2015 sme prezentovali novú originálnu výrobu ľanového chleba a hlavne prípravu a spracovanie ľanu. Prezentáciu si môžete pozrieť v našom videu ako sa vyrábame ľanový chlieb alebo prečítať článok "Chlieb s dlhoročnou tradíciou" 

Inováciou výroby ľanového chleba sme zaznamenali veľký úspech a tie naipozitívnejšie ohlasy, nakoľko išlo o reakcie zo strany našich verných zákazníkov a obchodných partnerov. Práve spokojnosť našich zákazníkov a obchodných partnerov nás 

motivuje pokračovať a experimentovať s novými výrobnými procesmi, investovať do najmodernejších technológií a prinášať na trh nové, súčasné a výživné produkty.

Po úspechoch s ľanovým chlebom sme pre Vás namiešali, pripravili a vyrobili ďalší chlieb nezameniteľnej a nenapodobiteľnej chuti. Ako úplnú NOVINKU, ponúkame chlieb Zrno 500g. Nie len pre to, že obsahuje až neuveriteľných 38% zŕn z celého chleba, ale aj pre samotný spôsob prípravy zŕn.

Jedinečnú zmes zŕn a semien miešame vo vlastnom pomere, a pozostáva z pšeničných, ražných, ovsa, ľanových a slnečnicových zŕn. Po namiešaní presného pomeru zŕn si zmes zŕn sami pripravíme a spracujeme na použitie, čo zabezpečí, že zrná zostanú mäkké a šťavnaté.

Chlieb ZRNO 500g ako sme ho nazvali, a čo úplne vystihuje jeho podstatu, obsahuje celé, neupravené zrná priamo z mlyna, ktoré si mi sami spracujeme, aby vznikol neopakovateľný výrobok.

 

 

Pochválte sa s tým čo Vám chutí. Zdieľajte :

Leave A Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *