Slovenské domáce mliečne výrobky Gazda | Pekáreň DUKE Prievidza

     Ako úplnú NOVINKU v našich podnikových predajniach nájdete vynikajúce mliečne výrobky od slovenského výrobcu z Rajca pod značkou Gazda. Lahodné produkty vyrábané tradičnými receptúrami, ktoré neobsahujú žiadne škroby, stabilizátory ani éčka, a vďaka prirodzenému zreniu v skle, sú plné zdraviu prospešných baktérií.

Nite prírodné

Čerstvý, mäkký syr je parený vodnou parou, aby sa dal tvarovať, následne sú ťahané nite.V pôvodnej receptúre nie je miesto pre žiadne konzervanty, stabilizátory ani iné éčka, na ich zachovanie používame len soľ a dym z bukového dreva. Jednoduché zloženie, kvalitné lokálne suroviny a poctivý prístup pri ich spracovaní sa odráža v ich kvalite a chuti.

Ovčí syr prírodný

Konzumácia ovčích výrobkov má pozitívny dopad na ľudské zdravie. Syr prakticky neobsahuje laktózu a v procese trávenia využíva organizmus človeka jeho nutričních hodnôt takmer na 100%. Viaže na seba cholesterol, baktérie, ktoré obsahuje prispievajú k dosiahnutiu ideálnej črevnej mikroflóry.

Ovčie výrobky sú všeobecne vhodnou alternatívou pre alergikov na kravské mlieko

Bryndza 100%

Prírodný, biely, jemne roztierateľný syr, vyrobený mletím vyzretého ovčieho hrudkového syra. Je považovaný za liečivý elixír pre svoje výrazné antioxidačné účinky. V jedinom grame bryndze sa nachádza miliarda priaznivých mliečnych baktérií viac ako dvadsiatich druhov, čo predčí jogurty aj acidofilné mlieka. Avšak podobne ako aj u ostatných výrobkoch platí, že zachovanie toho dobrého, čo nám bryndza ponúka, závisí na spôsobe spracovania.

Jedine ten tradičný spôsob, bez termizácie, prídavkov, stabilizátorov, alebo kvanta soli Vám prinesie nielen pôžitok, ale aj úžitok pre Vaše zdravie.

 

Bryndzové nátierky vyrábame domácou receptúrou. Neobsahujú žiadne stabilizátory, farbivá ani látky zvýrazňujúce chuť.

 

Bryndzová nátierka cesnaková

Bryndzová nátierka papriková

Bryndzová nátierka pikantná

Bryndzové nátierky vyrábame domácou receptúrou. Neobsahujú žiadne stabilizátory, farbivá ani látky zvýrazňujúce chuť.

 

Pochválte sa s tým čo Vám chutí. Zdieľajte :

Leave A Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *