Vodič / Zásobovač

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Podjazdová I.2673/14, Prievidza
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Rozvoz tovaru na určené miesta, asistencia pri balení, nakladanie a vykladanie tovaru. Práca v 3-zmennej prevádzke. Zodpovednosť za prevádzku a údržbu prideleného MV
Iné výhody
Práca v stabilnej spoločnosti, 4 x ročné peňažné bonusy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: B
Počet rokov praxe: 1 rok
Osobnostné predpoklady a zručnosti
skúsenosti s riadením MV do 3,5 t, fyzická zdatnosť, platný zdravotný preukaz - práca s potravinami, rozvoz vlastných výrobkov, trestná bezúhonnosť

O nás:

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom pekárenských a cukrárskych výrobkov a maloobchodnou činnosťou.

Počet zamestnancov
50-99 zamestnancov

Adresa:

DUKE s.r.o.
Podjazdová I.2673/14

971 01 Prievidza

Kontakt:

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kňazeová
Tel.: 046/5472497
E-mail: použi ikonu v pravom hornom rohu

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Priložiť žiadosť a životopis (povinné)